АТ «Стома»

 

 

АТ «СТОМА» - український виробник штучних зубів, стоматологічних матеріалів і лікарських засобів. Заснований в 1929 році «Харківський завод медичних пластмас та стоматологічних матеріалів» на сьогоднішній день розвинувся в одне з найбільших медичних підприємств на території СНД.

АТ «СТОМА» співпрацює з багатьма українськими та іноземними підприємствами. Майже всі досягнення вітчизняного виробництва стоматологічних матеріалів ось вже 85 років пов’язані з іменем нашого підприємства та, незважаючи на високу конкуренцію в останні роки з боку іноземних виробників, продукція АТ «СТОМА», як і раніше, користується стабільним попитом завдяки перевіреній якості та прийнятним цінам.

Якість продукції АТ «СТОМА» підтверджено сертифікатами Держстандарту України та країн СНД та відповідає міжнародним вимогам ДСТУ ISO 9001:2001 (ISO 9001:2000) та ДСТУ ISO 13485:2005 (ISO 13485:2003).

Виробництво фармацевтичних препаратів на підприємстві відбувається у відповідності до Європейських правил з належної виробничої практики (GMP), що підтверджено Ліцензією на виробництво лікарських засобів.

АТ «СТОМА» має необхідні виробничі потужності, багаторічний досвід роботи, висококваліфіковану команду професіоналів, довгострокові взаємовідносини з постачальниками та виробниками сировини, що надає можливість випуску високоякісних матеріалів за доступними цінами.