Фармаконагляд

Фармаконагляд наукова і практична діяльність, пов'язана із збиранням, визначенням, оцінкою, вивченням та запобіганням виникненню побічних реакцій (ПР) та/або відсутності ефективності (ВЕ), або проблем, пов'язаних із застосуванням лікарських засобів.

Функціонування системи фармаконагляду відбувається згідно з міжнародними директивами і діючими нормативними документами України (наказ МОЗ України від 26.12.2006 р. № 898 «Про затвердження порядку здійснення нагляду за побічними реакціями лікарських засобів, дозволених до медичного застосування» зі змінами).

Побічна реакція (ПР) будь-яка небажана негативна реакція, яка виникає при застосуванні лікарських засобів у звичайних дозах, рекомендованих для профілактики, діагностики та лікування захворювань, або з метою модифікації фізіологічних функцій організму.

На сьогоднішній день одним із джерел отримання інформації є спонтанні повідомлення про ПР/ВЕ лікарських засобів від медичних працівників і споживачів лікарських засобів.

У разі, якщо Вам стало відомо про ПР/ВЕ, що виникла при застосуванні препаратів, виробництва АТ «Стома», будь ласка, повідомте нам, заповнивши форму повідомлення про ПР/ВЕ лікарських засобів, розташовану на сайті або іншим зручним для Вас способом.

 

Контактна інформація:

тел .: (057) 766-28-30

факс: (057) 766-28-99

моб.тел.: (050)301-08-61

E-mail: standart@stoma.kharkov.ua

 

Безпека пацієнтів є найвищим пріоритетом для АТ «Стома».