Звернення Генерального директора

Публічне акціонерне товариство «Стома» - лідер з виробництва стоматологічних матеріалів в Україні та країнах СНД. Ми невтомно продовжуємо розширятися та вдосконалювати кращі традиції виробництва високоякісної продукції.

В 1994 році підприємство налагодило випуск лікарських препаратів аерозольної форми. В 1998 року Публічне акціонерне товариство «Стома» стало одним з найбільших виробників високоякісних і ефективних лікарських препаратів аерозольної форми, а також розпочало виробництво лікарських препаратів у таблетках.

Колектив підприємства постійно вдосконалює матеріально-технічну та наукову базу. Базуючись на сучасному фармацевтичному та стоматологічному виробничому обладнанні, високоточній лабораторній техніці, багатоступеневій системі контролю якості завод впевнено наближається до світових стандартів виробничої практики.

Впровадженням нових препаратів займаються висококваліфіковані працівники підприємства, передові спеціалісти наукових центрів, інститутів та Харківського національного фармацевтичного університету.

Майже всі досягнення вітчизняного виробництва стоматологічних матеріалів ось уже більше 80 років пов’язані з іменем нашого заводу. Незважаючи на жорстку конкуренцію в останні роки збоку закордонних виробників, продукція АТ «Стома» як і раніше користується особливим попитом завдяки перевіреній якості та прийнятним цінам. Висловлюю свою впевненість в тому, що продукція Публічного акціонерного товариства «Стома» і в подальшому буде ефективним засобом для лікування цілого ряду захворювань, а також надійним помічником в укріпленні здоров’я нації.

 

З побажанням міцного здоров’я

Генеральний директор

АТ «СТОМА»                                                                                                  Древаль І.В.